ספרים מאת דויל דוידסון

הייתי וטרינר תרגול, המתמחה ברפואת סוסים וניתוחים כאשר אלוהים התערב בחיי בשנת 1969 ואמר לי למכור החולים שלי ותרגול ולציית לו. סיימתי את המכירה ב -2 בינואר 1970 ונסעתי משם בלי לדעת לאן אני הולך. במשך עשר שנים רוח אלוהים הובילה אותי ולימדה אותי לפי דברים 8: 2
ותזכרי את כל הדרך אשר הוביל אותך ה 'אלהיך ארבעים השנים האלה במדבר, כדי להשפיל אותך ולהוכיח אותך, לדעת מה היה בלבך, אם תשמר את מצוותיו, או לא.

באפריל 1980 אלוהים ציווה עלי "ללכת לפלאנו ולדבר עם אנשי פלאנו." מי חי כנסיית פלאנו, Inc. יוסד 24 בנובמבר, 1980 ערכתי את השירות הראשון במיקום הנוכחי ב -4 בינואר, 1981. מי חיים נוצריים הדרכת הספר הוקם בשנת 1982, שוב על פי הנחייתו של אלוהים. בהמשך אלוהים דיבר אלי במילים אלה, "אשפוך את רוחי דרך מים של בית הספר הדרכה החיים הנוצריים."

בשנות התשעים המוקדמות, אלוהים כיוון אותי לתמלל תורתו רשמה שלי מהמים החיים הנוצרי הדרכה הספר לחמישה ספרים. מתוך התורות הללו יצאו "ישו עשה את רצון האב", "הוא קם שוב", "הבשורה היא תמיד ברכה", "ישו על הצלב" ו"תכנית הפיוס של אלוהים ". בשנת 1997 רוח אלוהים הוציאה מליבי, הספר "מה הבשורה?"
כל הספרים הועמדו על פי בקשה ללא עלות, על פי פרק 9 של הקורינתיאנים הראשון, "... שאוכל להפוך את הבשורה של ישו ללא חיוב ..." הם הופצו בעיקר ברחבי ארצות הברית ואפריקה. לאחר פרסום חמשת הספרים הראשונים ה 'כיוון אותי לשלוח רשימה כל, כדי שלושים ושישה מטיפים ידועים. עשיתי כפי שביים יחד עם מכתב קצר. תוכלו לקרוא פרטים נוספים על כך כאן.

בשנת 2010 עשינו אותם באינטרנט זמינים באתר האינטרנט שלי בפורמט דיגיטלי, כדי שיוצג ו / או להוריד בחינם. הם זמינים במספר שפות, כולל ספרדית, צרפתית, עברית וערבית. תרגומים של "מהי הבשורה" כוללים גם, יפנית, סינית, קוריאנית ויאטנמית.

רוח אלוהים כיוונה אותי להתחיל לפרסם כמה מהספרים באתרי המדיה החברתית, פייסבוק ואינסטגרם, 27 בנובמבר 2019. עם כל ספר שמפורסם, ניתן קישור לגישה לספר המקוון להורדה, ללא עלות. אנחנו נפרסם הגירסות הספרדיות בדרום והמרכז אמריקה ומקסיקו, הגירסות העבריות בישראל, הגירסות האנגליות באיים הבריטיים וארצות הברית ואת הגירסות הערביות בישראל, במזרח התיכון ובאפריקה.

בנוסף לשישה ספרים אלה, הוספנו את הספר "מה אנו מלמדים ועושים", ההצהרה הדוקטרינרית של מים של משרדי חיים. זהו אוסף של כמעט חמישים שנים של הליכה ניסיון עם אלוהים אלוהים חושף המילה שלו אלי, על ידי הרוח שלו.

האדון דיבר אלי נבואה 22 במאי 2017:

"בחרתי בך, שלחתי אותך לארבע פינות האדמה להעביר את דברתי ללא ייאוש או פחד, אומר אדון המארחים."מה היא הבשורה?


ישוע עשה את רצון האב


הוא קם לתחייה


הבשורה היא תמיד ברכה


ישוע על הצלב


תוכנית הפיוס של אלוהים


מה שאנחנו מלמדים ועושים


 
 

 

All Rights Reserved

 

Follow Doyle Davidson on Facebook    Follow Doyle Davidson on Twitter   Doyle Davidson and Water of Life Ministries YouTube Channel    Video RSS